Vytisknout

 Jsme stavební společnost s 30-ti letou praxí a 17-ti letou tradicí. Provádíme výstavbu s orientací na pasivní a nízkoenergetické domy na klíč, výstavbu občanských budov a zdravotnických zařízení, rekonstrukce a opravy rodinných, bytových a občanských budov. Zajistíme projektovou dokumentaci, příslušné stavební povolení, výstavbu a zdárné předání díla majiteli. Výrobní činnost naší společnosti se specializuje na profese: zedník, obkladač, sádrokartonář, malíř, natěrač, specialista elektro, specialista pro rozvody ústředního topení, zdravotechnické instalace, kanalizace a plynu. Dále naše společnost provozuje autodopravu vnitrostátní nádkladní do 3,5 t a vnitrostátní nádkladní nad 3,5 t, zemní práce s vlastní mechanizací, autoservis a ruční mytí vozidel interiéru-exteriéru.

 

Naše společnost dosáhla mnoha velmi dobrých výsledků a v minulých letech za sebou zanechala stovky spokojených zákazníků. Z této skutečnosti naše společnost nadále čerpá a naše stávající zakázky pochází především z doporučení spokojených klientů.

 

Práce a dodávky, které jsme realizovali, bylo dosaženo rychlosti a kvality provedených prací k plné spokojenosti odběratelů, především díky kvalitní koordinaci služeb a dobrému přístupu našich kvalifikovaných řemeslníků.